2022 05 23

  Piešinių konkursas - „Šviesa tarp mokinių“

  Piešinių konkursas - „Šviesa tarp mokinių“

  Piešinių konkursas – „Šviesa tarp mokinių“. Šio konkurso tikslas – skatinti mokinių bendradarbiavimą ir kūrybiškumą. Tad kviečiame mokinius iš visos Lietuvos piešti, tapyti ar kita piešimo technika perteikti savo kūrybines idėjas. Komisijos atrankos ir viešo balsavimo būdu išrinktą piešinį nugalėtoją menininkas Linas Kaziulionis adaptuos ir perkels ant mokyklos, kurios atstovai laimėjo konkursą, sienų.

  Laikas, praleistas kartu su bendraklasiais, gali tapti gražiu prisiminimu, o spalvingos idėjos – nuostabiu meno kūriniu, kuriuo dar ilgai galėsite džiaugtis savo mokykloje!

  Pagrindinė konkurso sąlyga – piešinyje pavaizduoti leidyklos „Šviesa“ žmogeliuką kasdieniame mokyklos gyvenime: Ką jis su mokiniais galėtų veikti per pertraukas? Ką jis veiktų klasėje? Kokioje popamokinėje veikloje dalyvautų ir kaip mėgtų leisti laiką? Kaip su „Šviesos“ žmogeliuku bendrautų ir mokytųsi mokiniai?
  Kviečiame leidyklos „Šviesa“ žmogeliuką piešinyje pavaizduoti laisvai ir kūrybiškai!

  Laimėjusios klasės, komandos ar mokinio piešinys bus perpieštas dideliu formatu, pasirinktoje mokyklos erdvėje ant vidaus ar lauko sienos.

  Piešinį ant sienos perkels žinomas gatvės menininkas Linas Kaziulionis. Jis garsėja darbais, kuriuose dažniausiai susijungia du dailės žanrai: klasikiniai portretai ir piešiniai ant sienų. Vienas ryškiausių ir žinomiausių jo darbų nutapytas ant Kauno technologijų universiteto sienos. Piešinyje užfiksuota 21 amžiaus Mona Liza, dėvinti akinius. Šis kūrinys nutapytas su 3D efektu, kūrinio idėjai pasitelkti ir technologiniai sprendimai, tokie kaip LED apšvietimas ir fotografavimo funkcija. Šis interaktyvus piešinys – pirmasis toks Lietuvoje! Linas padės adaptuoti mokinių sukurtą piešinį, atsižvelgdamas į pasirinktą kūrinio perteikimo vietą, ir įgyvendins meninį sumanymą.

  Plačiau apie konkurso taisykles ir sąlygas čia.