Ilgoji pertrauka

  Daugelis mūsų dienos eigoje turime ilgąją pertrauką skirtą atsikvėpti, pavalgyti ir pailsėti. Norėdami, kad švietimo bendruomenė galėtų šį laiką išnaudoti įkvėpimui, sukūrėme „Ilgosios pertraukos“ projektą. Mokytojai per „Ilgąją pertrauką“ gali klausytis tinklalaidžių jiems aktualiomis temomis, o mokiniai sekti „Šviesos“ gimnazijos veikėjų istorijas.  

   Aktualus turinys švietimo bendruomenei

   Tinklalaidėje kalbiname pašnekovus iš įvairių ugdymo sričių nuo dalyko mokytojų iki lytiškumo ekspertų, nuo technologijų kūrėjų iki vaikų iniciatyvų. Kaip keičiasi švietimas? Kokie pokyčiai jo laukia ateityje? Koks mokytojų ir tėvų vaidmuo vaikų edukacijos kontekste? Kaip motyvuoti mokinius mokytis? Ar edukacinės technologijos - ateitis ar dabartis? Šios ir dar daugiau įdomių temų bei įkvepiančių asmenybių kas antrą trečiadienį 15 val. naujoje laidoje.

    Įkvepiantys veikėjai ir jų istorijos!

    Parabolis, Poliglita, Steamerė, Lyrika, Atomas, Epėjas – „Šviesos“ gimnazijos veikėjai, kurie nustebins savo išmone, žiniomis ir patarimais. Kiekvienas jų yra „savo srities“ žinovas, nebijantis garsiai išreikšti nuomonės ir kartais kvailai pasijausti prieš draugus. Jie noriai dalinasi žiniomis, kviečia į iššūkius ir tiesiog smagiai leidžia laiką. Pasidomėkit kuo jie gyvena, gal tai įkvėps ir jus!